Sık Sorulan Sorular

Evet. Tüm temalar tüm paketlere uyumlu şekilde üretilmektedir. Dilediğiniz her zaman teknik destek birimimize talep açarak değişiklik yapmak istediğiniz temayı bildirebilirsiniz.

Sunucu barındırma ve trafik limitleriniz yetmediği veya yetersiz geldiği aşamalarda EK BARINDIRMA ve EK TRAFİK Seçeneklerimiz Mevcuttur. Ekstra Olarak Trafik ve Barındırma Alanları Satın alarak sunucunuza dahil edebilmekteyiz.

Maalesef. Böyle bir işlem mümkün olmamaktadır. Bunun en baş sebebi ürünümüzün en sağlıklı çalışabileceği sunuculara zaten sahip oluşumuzdur. Ayrıca farklı sunucularda farklı sorunlar ve hatalarda anlık çözümler ve teknik destek geliştiremeyişimizden ötürü böyle bir ayrıcalığı şu anda sunamamaktayız.

Kullandığınız yazılım ve paketlerinizde olmayan veya farklı şekilde çalıştırmak istediğiniz özellikler veya fonksiyonlar olması durumunda tabiki de çözüm sağlamaktayız. Talep ettiğiniz özel geliştirme isteklerinizde SÜRE x PERSONEL Şeklinde Maliyetlendirilmektedir. Yani 1 Saat Sürecek Bir İsteğinizde 1 Personel Kullandığımız Durumda Ortalama 200 TL Gibi Ufak Rakamlara Çözüm Alabilmektesinizdir.

 

Eski web sitelerinizin tenolojisi ve yazılımı her ne olursa olsun "PANEL / FTP / VERITABANI " bilgilerini iletmeniz durumunda eski sitelerinizdeki tüm içeriklerinizi sihirbaza Ücretsiz Şekilde aktarım sağlamaktayız.

Hayır. Şirketimiz yılda en az 3 versiyon geliştirmeyi amaçlamaktadır. Geliştirilen ve kullanıma sunulan her yeni yazılıma tüm müşterilerimiz herhangi bir fiyat farkı ödemeden Yönetim panelinden "Güncelle" diyerek sahip olmaktadır.

Sitelerinizin barındırma / hosting / trafik ve sunucu giderleri için MAKUL derece belirlenen bu tutar her ay tahsil edilmek zorundadır. Takdir edersiniz ki Sunucu ve yayın maliyetleri tarafımızca karşılanmaktadır ve talep edilen ücret gayet makul ölçüdedir.

Şirketimiz Diğer Tüm Yazılımlarına Olduğu Gibi HaberSihirbazı Ürününede 7/24 Ücretsiz Teknik Destek Sağlamaktadır. Teknik Destek İhtiyaçlarınızda WhatsApp / Eposta / Ticket Sistemleriyle Anlık ve Profesyonel Destek Sağlıyoruz.

Hayır. Sihirbazdan satın alacağınız yazılımlar Ömürlük Lisans ile satılmaktadır. Tek sefer ödeyip, ömürlük kullanım sağlayabilirsiniz. Her yıl yenileyen Lisans ücretleriyle karşılaşmazsınız.